EXPRESS VEIDO PROCEDŪROS su alginatinėmis CASMARA kaukėmis

Stangrinamoji dumblių kaukė  45min. -35€  

Subalansuota kaukė iš dumblių, gerai išvalo odą, puikiai tonizuoja ir stimuliuoja raumenis dėl įspūdingo šaldymo poveikio.
Ši kaukė tinka visų tipų odai, o ypač mišriai ir riebiai, spuoguotai veido odai su išsiplėtusiomis poromis.

Balansuojanti antioksidacinė Goji kaukė 45min. -35€


Antioksidantinė ir stimuliuojanti kaukė, rekomenduojama kaip prevencinė priemonė pirmosioms raukšlėms.

Vitamininė kaukė 45min. -35€  


Jūros dumblių kaukė su itin dideliu natūralaus vitamino C kiekių iš apelsinų ir krapų. Vitaminas C veikia kaip odą valanti aktyvi medžiaga ir antioksidantas, jis skatina kolageno sintezę.

Regeneruojanti kaukė- Botokso efetas 45min. -35€ 


Modeliuojamoji ir regeneruojanti kaukė su drėkinančiomis savybėmis , suteikianti įspūdingą botokso efektą bei užkertanti kelią veido mimikos raukšlių susidarymui.

Aukso dulkių kaukė 45min.-38€ 


Kaukę sudaro 24 karatų aukso dulkės, mineralai ir jūros dumblių ekstraktai. Jo dalelės sustiprina odos imunitetą, padidina jos atsparumą, lėtina kolageno ir elastino irimą, tokiu būdu stangrindamas ir glotnindamas veido odą, apsaugodamas ją nuo suglebimo, suteikdamas jai švelnumo ir elastingumo.

 

CASMARA GYDOMOSIOS 6 -ių fazių VEIDO TERAPIJOS

Skin sensation terapija su 24 karatų Auksu 60min.-45€


Tai naujos koncepcijos 6-ių fazių procedūra sukurta iš vitaminų ir mineralų, kurie visiškai ir galutinai atgaivina veido odą, atstato hidrolipidinį sluoksnį, stabdo odos senėjimą, padidina tonusą ir natūralų spindesį. Veikliųjų medžiagų išlaisvinimas pritaikant aukštąsias technologijas prilyginamas neinvaziniams gydymams kosmetinėje klinikoje. Ši universali formulė tinka visiems odos tipams ištisus metus.

Regeneruojanti su Botokso efektu procedūra 60min.-45€ 


Atstatanti, atjauninanti, botokso efektą suteikianti natūraliu būdu 6 fazių procedūra. Ypatingai stangrina, maitina ir drėkina odą. Viena iš procedūros veikliųjų medžiagų Agireline® yra artimiausia alternatyva botoksui, atpalaiduoja raumenis, todėl mažėja raukšlių susidarymas. Tinka visų tipų odai.