PROCEDŪRA TRUKMĖ KAINA
Pažangios Anti-Age terapijos
Liftinguojanti, stangrinanti programa

Demakiažas + pilingas + serumas + gelis + fluidas + lengvas masažas + kaukė + emulsija
Procedūra padės susigrąžinti ir išlaikyti jaunatvišką veido odą. Atliekant programą, atpalaiduojami veido susitraukimai, išlyginant mimikos raukšleles. Puikūs rezultatai jau po pirmos procedūros: sumažėja raukšlių ilgis ir gylis. Oda atgauna stangrumą, tankį ir jaunatvišką išvaizdą. Procedūros metu atliekamas liftinguojantis masažas, kuris dar labiau sustiprina naudojamų produktų poveikį.

90 min 62.50€
Anti-age veido terapija su vitaminu C TIMEXPERT C+ 70 min. 56.00€
Kosmoceutinė procedūra
Regeneruojanti veido programa su kolagenu

Demakiažas + pilingas + serumas + masažinis kremas + kaukė + emulsija
Ši procedūra – tarsi natūralaus kolageno „injekcija“. Jau po pirmo karto oda tampa lygi, stangri ir elastinga. Akimirksniu atstatomas drėgmės balansas, paskatinama regeneracija. Procedūros metu skatinama kolageno gamyba, atstatomas odos stangrumas bei tonusas, atstatoma dermos struktūra, skatinama regeneracija.

80 min. 56.50€
Puikią odos būklę užtikrinančios terapijos
Drėkinanti su haliuronu

Demakiažas + pilingas + serumas + masažas + kaukė + emulsija
Аktyvus drėkinimas apsaugo odą nuo dehidratacijos, neigiamo aplinkos poveikio, nuo odos senėjimo požymių. Terapija užtikrina greitą ir ilgai išliekantį odos drėkinimą tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Sudėtyje esančios mikrokempinėlės suteikia odai švelnumo. Terminis vanduo, turtingas daugeliu maitinančių medžiagų, sustiprina odos drėkinimą ir išlygina reljefą. Suteikia komforto, sveikumo odai.

70 min. 51.00€
Energizuojanti vyrams 90 min. 51.00€
Express veido procedūros
Express veido terapijos atsižvelgiant į odos tipą

(pilingas+serumas+kaukė)

45 min. 38.00€
Veido masažas, atsižvelgiant į odos poreikį 30 min. 23.50€
KOBIDO terapijos veidui
Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO
Japoniškas terapinis veido masažas – tai sudėtingas, tradicinio japoniško Anma masažo technikų ir akupunktūrinių taškų derinys. Japoniškame veido masaže neįprasta viskas – unikalios technikos atliekamos pagal raumenų – fascijų grupes, o ne pagal atskirus raumenis, kas atspindi vientisą Rytų kultūros charakterį ir požiūrį į pasaulį. Jis panašus į stebuklingą užburiantį rankų šokį…
75 min. 35.00€
Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO + veido kaukė 90 min. 45.00€