По-русски|In English
Užsisakykite naujienasUžsisakykite naujienas
8 611 361698 611 36169

Paslaugos

Pusryčiaudami, pietaudami, vakarieniaudami, vakarodami su taure vyno geros muzikos draugijoje ar tik užsukę išgerti puodelį gardžios kavos, galėsite pasimėgauti ne tik puikiais europietiškais patiekalais, bet ir akį glostančiu Palangos botanikos parko vaizdu.

Išsiskirkite iš kitų – surenkite savo verslo renginį, seminarą, mokymus Palangoje, prie Baltijos jūros.

Atsiplaiduokite, pamirškite rūpesčius ir atgaukite jėgas.

Jūsų kūnui ir sielai – sauna, turkiška pirtis, burbulinė vonia ir baseinas su povandenine masažine srove.

Mūsų viešbutyje galite įsigyti unikalių gintaro dirbinių, pagamintų Palangos gintaro meistrų gildijos. Jums bus suteikta informacija, kur galite stebėti gintaro apdirbimo procesą nuo žaliavos iki užbaigto papuošalo. Taip pat savo svečiams siūlome įsigyti nuotraukų albumų bei įvairiausių knygų apie Palangos vietoves, kitų mielų smulkmenų, galinčių tapti puikiu prisiminimu apie mus.

Viešbutyje veikia nemokamas bevielis internetas, taigi juo naudotis galite kambaryje, tiesiog viešbučio foje ar restorane, mėgaujantis kavos puodeliu. Jei turite neatidėliotinų reikalų, Jūsų paslaugoms -  darbo kambarys, kur taip pat galėsite naudotis internetu, kompiuteriu, spauzdintuvu ar pasikviesti verslo partnerį pokalbiui ar tiesiog sutvarkyti neatidėliotinus reikalus.

Galime organizuoti svečių pervežimą iš oro uosto ar kitos vietos. Susisiekite su mumis iš anksto, norėdami užsakyti šią paslaugą.

Propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą – treniruoklių salės pasaugos.

Jei nenorite laikyti automobilio viešbučio automobilių stovėjimo aikštelėje (ji stebima vaizdo kameromis), siūlome garažo paslaugas.