PROCEDŪRA TRUKMĖ KAINA
Pažangios Anti-Age terapijos
Karboksiterapija – švytinčios, jaunos ir sveikos odos paslaptis

Pilingas + serumas + masažas + kaukė
Įpatingas dėmesys moterims ir vyrams, maksimalus odos atjauninimas. Prisotina odą deguonies, suteikia momentinį liftingą, sutraukia poras, oda tampa skaistesnė ir lygesnė, naikina patamsėjusius ir paburkusius paakius, rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.

80 min 58.00€
Stangrinanti – liftinguojanti programa

Pilingas + serumas + kaukė
Procedūra padės susigrąžinti ir išlaikyti jaunatvišką veido odą. Atliekant programą, atpalaiduojami veido susitraukimai, išlyginant mimikos raukšleles. Puikūs rezultatai jau po pirmos procedūros: sumažėja raukšlių ilgis ir gylis. Oda atgauna stangrumą, tankį ir jaunatvišką išvaizdą. Procedūros metu atliekamas liftinguojantis masažas, kuris dar labiau sustiprina naudojamų produktų poveikį.

90 min 62.50€
Anti-age veido terapija su vitaminu C TIMEXPERT C+

Pilingas + serumas + masažas + kaukė

70 min. 56.00€
Naujos kartos antioksidacinio poveikio pilingas (AOX)

Pilingas + rūgštis + masažas + serumas
Tinka visiems odos tipams, nėra šalutinio poveikio, tokio kaip odos lupimasis, perštėjimas, raudonis ir niežėjimas. Mažina smulkias raukšleles, šviesina papilkėjusią odą, suvienodina netolygią spalvą, atstatomas odos stangrumas, gyvybingumas, pašviesėja pigmentinės dėmės, pagerėja sausos ir jautrios odos būklė.

60 min. 56.50€
Puikią odos būklę užtikrinančios terapijos
Drėkinanti su haliuronu

Pilingas + serumas + masažas + kaukė
Аktyvus drėkinimas apsaugo odą nuo dehidratacijos, neigiamo aplinkos poveikio, nuo odos senėjimo požymių. Terapija užtikrina greitą ir ilgai išliekantį odos drėkinimą tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Sudėtyje esančios mikrokempinėlės suteikia odai švelnumo. Terminis vanduo, turtingas daugeliu maitinančių medžiagų, sustiprina odos drėkinimą ir išlygina reljefą. Suteikia komforto, sveikumo odai.

70 min. 51.00€
Jūros dumblių veido terapija

Pilingas + serumas + masažas + kaukė

70 min. 46.50€
Express veido procedūros
Express veido terapijos atsižvelgiant į odos tipą

Pilingas + serumas + kaukė

45 min. 38.00€
Veido masažas, atsižvelgiant į odos poreikį 30 min. 23.50€
Veido masažas/Veido pilingas/Veido kaukė
(*kaina galioja užsisakius bet kurią procedūrą iš meniu)
30 min. 15.00€
KOBIDO terapijos veidui
Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO

Japoniškas terapinis veido masažas – tai sudėtingas, tradicinio japoniško Anma masažo technikų ir akupunktūrinių taškų derinys. Japoniškame veido masaže neįprasta viskas – unikalios technikos atliekamos pagal raumenų – fascijų grupes, o ne pagal atskirus raumenis, kas atspindi vientisą Rytų kultūros charakterį ir požiūrį į pasaulį. Jis panašus į stebuklingą užburiantį rankų šokį…

75 min. 39.00€
Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO + veido kaukė 90 min. 47.00€